Two businessman shaking hands

37. Półmaraton Wiązowski – długa lista tych, którzy pomogli

Dzięki pomocy sponsorów możemy pielęgnować tak wspaniałą inicjatywę, jaką jest bieganie. Już po raz 37 dzięki tej współpracy biegacze z całego kraju mogli poznać naszą gminę. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna.

Dziękujemy: Sponsorom i Darczyńcom, Ochotniczym Strażom Pożarnym z Glinianki, Malcanowa i Wiązowny, Komendzie Powiatowej Policji w Otwocku i Posterunkowi Policji w Wiązownie, Oddziałowi Specjalnemu Żandarmerii Wojskowej w Mińsku Mazowieckim, Zespołowi Szkolno – Gimnazjalnemu w Wiązownie i pozostałym placówkom oświatowym z terenu gminy, Zakładowi Wodociągów i Kanalizacji, KS ADVIT Wiązowna, Centrum Wolontariatu w Radiówku, Stowarzyszeniu Rodzin i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Jesteśmy”, Zespołowej Praktyce Lekarzy Rodzinnych w Wiązownie, Mieszkańcom sołectw: Dziechciniec, Glinianka, Lipowo, Malcanów, Pęclin i Żanęcin oraz wszystkim Wolontariuszom, którzy zaangażowali się w przygotowanie wydarzenia.

Dziękujemy za okazane wparcie. To dzięki Wam możemy organizować kolejne edycje Półmaratonu Wiązowskiego na coraz to wyższym poziomie.

SPONSORZY 37. PÓŁMARATONU WIĄZOWSKIEGO

Posted in header.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *