right turn driving of traffic signs

4 marca – utrudnienia w ruchu!

4 marca po raz 38 zawodnicy staną na starcie Półmaratonu Wiązowskiego. W związku z organizacją biegów czasowo będziemy musieli zmienić organizację ruchu.

Półmaraton odbędzie się na trasie: start ul. Kościelna przy szkole w Wiązownie, następnie ulicami Pęclińską i Projektowaną do Żanęcina, a potem przez Dziechciniec, Malcanów, Lipowo do centrum Glinianki. Powrót odbędzie się przez miejscowości Glinianka, Lipowo, Malcanów, Dziechciniec, Pęclin do mety przy szkole w Wiązownie. Podczas trwania Półmaratonu zamknięte będą dojazdy do trasy biegu na całej długości. Na skrzyżowaniach dróg publicznych ustawione będą posterunki policji, a na bocznych drogach dojazdowych patrole ochotniczych straży pożarnych oraz żandarmerii wojskowej.
W godzinach od 07:30 do 15:30 ruch na ul. Kościelnej na odcinku od restauracji „Mazowsze” do ul. Pęclińskiej będzie zamknięty. Dojazd do Kościoła możliwy będzie od ul. Duchnowskiej i ul. Kąckiej. Ponadto w godzinach trwania biegu autobusy linii 720 i L20 kursować będą następująco:

Skrócenie jednego kursu autobusowego linii 720 tam i z powrotem na trasie Wiązowna – Rzakta, wyjazd z Wiązowny godz. 12:22, wyjazd z Rzakty godz. 12:59 w dniu 4 marca 2018 r. Kurs autobusowy będzie kończył i zaczynał swój przejazd na pętli autobusowej w Wiązownie.

Skierowanie objazdem przez Radiówek – Żanęcin - Rzakta trzech kursów autobusowych linii 720 na trasie Wiązowna – Rzakta: wyjazd z Wiązowny godz. 09:42, 12:22 i 14:52 oraz czterech kursów na trasie Rzakta – Wiązowna: wyjazd z Rzakty godz. 07:39, 10:22, 12:59 i 15:29.

Prosimy o ograniczenie poruszania się pojazdami mechanicznymi po trasie półmaratonu, a w razie konieczności o zmniejszenie prędkości, zachowanie szczególnej ostrożności wobec zawodników i zastosowanie się do poleceń policji i służb porządkowych.

Szczegółowych informacji udziela Michał Białek, tel. 22 512 5 838, email: m.bialek@wiazowna.pl.

Posted in Uncategorized.