39_pólmaraton_Sosnowska

40. Półmaraton Wiązowski. Start falowy

 Mamy rekordową liczbę zawodników zapisanych na nasz jubileuszowy 40. Półmaraton Wiązowski. Z tego też powodu, aby zagwarantować uczestnikom biegu bezpieczeństwo i komfort, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie startu falowego.

Start odbywać się będzie falowo, by uniknąć nadmiernego tłoku. Pierwsza strefa – na linii startu - przeznaczona będzie dla najszybszych biegaczy. Druga strefa - dla tych z czasem 1.50.00, trzecia - z czasem 2.00.00, a czwarta – z czasem powyżej 2.00.00.

Prosimy zajmować miejsca odpowiednie do własnych możliwości i planowanych wyników. Dzięki startowi falowemu każdy zawodnik ma mierzony czas dopiero po tym, gdy sam przekroczy linię startu (czas netto). Jeśli więc wystartujemy np. 10 min. po najszybszych biegaczach, to te 10 min. nie zostanie nam doliczone do czasu biegu.

Nad bezpieczeństwem startujących zawodników czuwać będą strażacy – ochotnicy, dlatego prosimy się stosować do ich poleceń. Więcej informacji o starcie udzielimy wkrótce. Wypatrujcie wiadomości na swoich skrzynkach e-mail.

 

Posted in Uncategorized and tagged , , , .