media

42. Półmaraton Wiązowski. Patroni medialni imprezy

Są wsparciem każdej ważnej imprezy. W tym roku patronat medialny nad naszym 42. Półmaratonem Wiązowskim objęło grono mediów ogólnopolskich i lokalnych.

Reporterzy Polsat News będą z nami od początku imprezy 27 lutego. Polsat News to od lat oceniana jako najbardziej rzetelna i obiektywna stacja informacyjna w Polsce.

„Czas na bieganie” to serwis internetowy, który jest częścią „Przeglądu Sportowego” - najstarszego pisma sportowego w Polsce. Na bieżąco publikuje wszelkiego rodzaju informacje poświęcone masowemu bieganiu.

MaratonyPolskie.pl to najbardziej znany serwis internetowy, który zajmuje się promocją biegania i wszystkim tym, co z bieganiem jest związane. Informacje o maratonach i półmaratonach to ich specjalność.

„Linia Otwocka” oraz „iOtwock”  to liderzy prasy lokalnej, a zarazem serwisy internetowe, które na bieżąco przekazują najważniejsze informacje mieszkańcom Powiatu Otwockiego.

Biuletyn "Powiązania" to nasze gminne pismo, w którym zawsze znajdziecie najważniejsze informacje na temat Gminy Wiązowna.

Dziękujemy za wsparcie!

Posted in Uncategorized and tagged , , , .