Oficjalna koszulka 43. Półmaratonu Wiązowskiego

43. Półmaraton Wiązowski. Oficjalny wzór koszulki

Oto ona. Oficjalna koszulka 43. Półmaratonu Wiązowskiego! Nie będzie to jednak zwykła koszulka techniczna, jakich wiele. Będzie to koszulka wyjątkowa, bo zaprojektowana z myślą o Was - biegaczach.
 
Najwyższej jakości materiały, z których firma AdRunaLine przygotowuje dla Was koszulki, zagwarantują Wam komfort w pokonywaniu kolejnych kilometrów na trasie zarówno w półmaratonie, jak i Wiązowskiej 5-tki.
 
Firma AdRunaLine od 2016 r. kreuje markę odzieżową dla biegaczy. Tworząc ją, zainspirowała się działaniem hormonu adrenaliny, który pozwala osiągać rekordy życiowe wszystkim biegaczom. Markę AdRunaLine Sports dedykuje pasjonatom biegania i fascynatom sportowym, którzy utożsamiają się z naszym hasłem PERSONAL BEST.
Obecnie marka AdRunaLine Sports to nie tylko bieganie, ale też inne dyscypliny sportu - amatorskiego i zawodowego. Kilka lat obecności na rynku pozwoliło firmie nawiązać szerokie kontakty z organizatorami imprez sportowych, klubami lekkoatletycznymi, samymi lekkoatletami, ale głównie z Wami - biegaczami!

Jak w bieganiu każdy kolejny kilometr jest osiągnięciem, tak dla firmy każdy zawodnik, nieważne czy zawodowiec, czy amator, którego dostrzeże podczas zawodów lub podczas codziennego treningu, odzianego w produkty jej marki daje firmie jasny sygnał, że warto stawia na jakość i wykonanie.

Śpieszcie się, bo koszulkę można dobrać tylko przy zapisie na biegi do 8 stycznia. Potem będzie dostępna już tylko w dniu zawodów po 38 zł. Zapisy trwają: http://wiazownapolmaraton.pl/strefa-zawodnika/

 

Posted in Uncategorized and tagged , , .