OBSŁUGA BIEGU

Czy są jakieś zasady, które obowiązują na terenie Miasteczka Biegowego?

Oczywiście! Każdy powinien się zapoznać  nie tylko z regulaminem swojego biegu, ale także z Regulaminem imprezy oraz Regulaminem terenu. Tam znajdziecie wszystkie obowiązujące zasady, m.in. zasad dotyczących wykorzystania wizerunku czy też zakazu wnoszenia na teren oraz spożywania napojów alkoholowych.

2.Jak rozpoznam obsługę Półmaratonu?

Organizatorzy ubrani będą w jednolite koszulki koloru zielonego. Osoby funkcyjne będą posiadały identyfikatory z imieniem i nazwiskiem oraz wskazaniem funkcji.

3.Gdzie będzie biuro zawodów?

Wszystkie biura znajdują się w budynku Szkoły Podstawowej w Wiązownie, ul. Kościelna 20.

rPARTER. W.0.1.42.pw

4. Uwagi – komu i jak zgłaszać

Najprostszą metodą jest przesłanie maila na adres: polmaraton@wiazowna.pl. Czytamy każdą wiadomość, śledzimy nadsyłane opinie, każdy pomysł jest dla nas cenny. Można skorzystać z naszej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/polmaratonwiazowski i wysłać wiadomość na Messengera.

5. Reprezentuję patrona medialnego / honorowego / sponsora

Zapraszamy z zaproszeniem do Biura Prasowego (partner, mała sala gimnastyczna). Tam otrzymasz identyfikator i uzyskasz od nas informacje o biegu. Prosimy o potwierdzanie obecności zgodnie z zaproszeniem na wydarzenie do 21 lutego – będzie łatwiej zidentyfikować gości podczas wydarzenia.