Domofonia. Wzmacniamy doping na półmaratonie

Z rymem na ustach i mikrofonem w dłoni. Ekipa Domofonii od 5 lat nakręca  sportowców na imprezach biegowych w całej Polsce (Maraton Warszawski, Cracovia Maraton, Bieg Nocny Wrocław, Ultramaraton Nadburzański i wiele innych). Serwowane na wysokiej jakości sprzęcie bity napełniają biegaczy pozytywną energią i popychają prosto do mety, a indywidualnie skierowane do uczestników imprezy rymy sprawiają, że każdy zapamięta dzień biegu na długie lata.  Nie ma co zwlekać, dawajcie na start i bawcie się z nami przy dźwiękach Domofonii - zapraszają dwaj artyści związani z kulturą hip hopową, zapewniający jedyną w swoim rodzaju oprawę muzyczną.

Domofonię spotkacie na nawrocie w Gliniance. Chłopaki posługują się freestylem, czyli metodą spontanicznego rymowania na tematy związane z dosłownie teraźniejszymi wydarzeniami. MC dopinguje uczestników eventów, kierując słowa bezpośrednio do nich. Nawiązuje do strojów, humorów czy pogody potęgując u nich pozytywne emocje.

Na nawrocie powitają Was - jak co roku - także uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Gliniance oraz druhowie z OSP Glinianka. Będą serwować ciepłe i zimne napoje, oklaskiwać biegnących i motywować do bicia życiowych rekordów. 

Posted in Uncategorized.