Drugi etap Grand Prix w Mińsku Mazowieckim. Trwają zapisy

Ruszyły zapisy na drugi etap Grand Prix Traktu Brzeskiego: 24. Mazowiecka 15tka i 5.Mazowiecka 5tka. Biegi sa organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mińsku Mazowieckim. Odbędą się 26 maja na placu przed MDK w Mińsku Mazowieckim. Organizator zapewnia obsługę medyczną, szatnie/depozyt zlokalizowane w namiotach, możliwość skorzystania z myjki plenerowej oraz masaży. 

Opłata startowa:
✓ 5 km-40,00 zł bez koszulki
✓ 5 km-50,00 zł z koszulką
✓ 15 km -40,00 zł bez koszulki
✓ 15km -60,00 zł z koszulką

Zapisy do 12 maja lub w dniu zawodów (tego dnia opłata wynosi 90 zł). Szczegółowe informacje: tutaj

Przypomnijmy, że aby wziąć udział w cyklu Grand Prix Traktu Brzeskiego, zostać sklasyfikowanym w końcowej tabeli wyników oraz powalczyć o punkty i miejsce na podium należy ukończyć jeden bieg na każdym z dystansów, tj. 5 km, 10 km, 15 km i półmaraton oraz dodatkowy piąty bieg – na dowolnym dystansie podczas dowolnie wybranej imprezy cyklu. To zawodnik sam wybiera, w jakiej kolejności i gdzie pobiegnie dany dystans. W przypadku ukończenia dwóch biegów na tym samym dystansie w klasyfikacji zostanie uwzględniony lepszy wynik.

Jest o co powalczyć! Nagrody finansowe i puchary otrzymuje bowiem sześć pierwszych zawodniczek i zawodników w kategorii Open oraz pierwsza trójka kobiet i mężczyzn w następujących kategoriach wiekowych: 18-29 l., 30-39 l., 40-49 l., 50+. Więcej informacji: www.gptb.pl

Posted in Uncategorized.