IMG_0228

Dzieci i młodzież biegają w Wiązownie

Jak co roku, tak i w tej edycji Półmaratonu Wiązowskiego najmłodsi i trochę starsi adepci biegania, wystartują przed dorosłymi uczestnikami w biegach dziecięcych i młodzieżowych. A wisienką na torcie, tradycyjnie już będzie Bieg Krasnoludków.
W zależności od kategorii wiekowej, uczestnicy zawodów będą startować na dystansach od 160 do 1500 metrów. W Małym Półmaratonie, rozgrywanym na dystansie 1,5 km wystartują uczniowie 7 klas podstawowych oraz 2 i 3 klas gimnazjalnych. Z kolei uczestnicy Małego Ćwierćmaratonu, będą mogli sprawdzić swoje siły na jednym z trzech dystansów:

  • 300 m - dla dziewczynek i chłopców urodzonych w latach 2009 - 2010,
  • 600 m - dla dziewczynek i chłopców urodzonych w latach 2007 - 2008,
  • 1000 m - dla dziewczynek i chłopców urodzonych w latach 2005 - 2006.
Na wszystkich uczestników Małego Półmaratonu i Małego Ćwierćmaratonu, będą czekać pamiątkowe medale na mecie! Każdy otrzyma też numer startowy z chipem, talon na wyżywienie, wydawane po zawodach w stołówce oraz koszulkę z logo 38. Półmaratonu Wiązowskiego. Najlepsi otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.
 
Najmłodsi uczestnicy naszej imprezy zmierzą się z dystansem 160 m. Tradycyjnie pobiegną w specjalnie dla nich przygotowanych czapeczkach i koszulkach. Tu nie liczy się wynik, a udział! Dlatego na każdego Krasnala czekał będzie upominek na mecie.

Zapraszamy do udziału w biegach i gorącego dopingowania wszystkich zawodników!

 

 
Posted in Uncategorized.