Ilona Barnas

W końcu się doczekaliśmy i mamy w naszej ekipie reprezentantkę płci pięknej! Na 2:10 poprowadzi Was zabójczo piękna, szalenie przyjacielska, nieopisanie pomocna, piekielnie inteligentna i niewyobrażalnie utalentowana Ilona!

Cześć Wam wszystkim! Nazywam się Ilona Barnas i mam ogromny zaszczyt, że mogę Was poprowadzić w 38. Półmaratonie Wiązowskim na czas 2:10.

Obiecuję wam, że razem zrobimy to z uśmiechem na twarzy i w pełni szczęścia. Pewnie byście chcieli usłyszeć coś o Mnie i o moim bieganiu? Biegam od 4 lat różne dystanse. Od 5 km po maraton, chociaż w tym roku przebiegłam swój pierwszy Ultra maraton (na pewno nie ostatni) i zajęłam w nim 3 miejsce w K30.

Doświadczenie w zającowaniu zdobyłam prowadząc moje przyjaciółki, pomagając im w pokonywaniu swoich słabości i zdobywaniu rekordów życiowych. Już nawet nie pamiętam w ilu biegach pomagałam... ale tak mi się to spodobało, że chce robić to coraz częściej!

Na koncie mam około 20 półmaratonów i kilka maratonów - nie macie więc co się bać! Razem przebiegniemy po tym dystansie. Powiem Wam w sekrecie, że już nie mogę się doczekać 4 marca i wspólnego startu w Wiązownie. Wspólnymi siłami osiągniemy swój cel.

Do miłego zobaczenia!