OLD91Y0

Jaki rozmiar ma Twoja koszulka?

Prezentujemy wzór oficjalnej koszulki 38. Półmaratonu Wiązowskiego! Nie będzie to jednak zwykła koszulka, będzie to koszulka wyjątkowa. Dlaczego wyjątkowa? Bo będzie nie tylko ładna, ale i funkcjonalna. A przede wszystkim nasza - wiązowska ;)

Koszulki będą nie byle jakie - jakościowo świetne i sprawdzą się na co dzień, jak i do różnego rodzaju aktywności. Zdajemy sobie jednak sprawę, że wielu z Was nie czuje szczególnej potrzeby, by mieć kolejny tego typu strój w szafie. Dlatego sami zdecydujcie, czy w ogóle chcecie mieć kolejną koszulkę biegową. Przypominamy, że każdy kto do 31 stycznia zdecyduje się na start w półmaratonie lub Wiązowskiej 5-tce, będzie mógł skorzystać z możliwości wyboru pakietu startowego - z koszulką techniczną (opłata startowa 60 zł PW i 40 zł Wiązowska 5-tka) lub bez niej (45 zł PW i 25 zł Wiązowska 5-tka). Od czwartku, 1 lutego kwota wpisowego ulegnie podwyższeniu i nie będzie już możliwości wyboru pakietu bez koszulki! A zapisy startują już dziś o północy!

W doborze właściwego egzemplarza pomoże precyzyjna rozmiarówka, którą publikujemy wraz ze wzorem koszulki. Biegajcie w nich z dumą!

Posted in Uncategorized.