medal

Medal 40. Półmaratonu Wiązowskiego. Mamy dla was niespodziankę

Już tylko niespełna dwa tygodnie zostały do jubileuszowego 40. Półmaratonu Wiązowskiego. Prezentujemy medal, który w tym roku zawiśnie na Waszych szyjach po przekroczeniu mety. To, co widzicie, to nie wszystko. Szykujemy dla was niespodziankę. Jaką? Dowiecie się już 23 lutego w Wiązownie.

Dla wielu uczestników biegów medal to pamiątka, która - gdy się na niego spojrzy - przywołuje dobre wspomnienia. Dla innych to bodziec wzmacniający motywację do dalszej pracy nad sobą i swoimi wynikami. Zakładanie medalu wszystkim, którzy ukończyli bieg, ma też swój wymiar symboliczny. Pokazuje, że sport jest dla wszystkich. Dostajesz medal - nagrodę, bo - przekraczając linię mety - wygrałeś z własnymi słabościami i nie poddałeś się, mimo że na trasie pojawiły się chwile zwątpienia czy braku wiary we własne siły.

W tym roku przygotowaliśmy dla uczestników naszej imprezy medal - niespodziankę. Uchylamy rąbka tajemnicy. To, co widzicie, to nie wszystko. Dodatek do medalu zobaczycie już 23 lutego w Wiązownie.

 

Posted in Uncategorized.