Menu dla biegaczy

Na trasie półmaratonu możecie liczyć na wodę niegazowaną i napój herbaciany, a wracając przez Dziechciniec - na dodatkową dawkę kalorii. Nie zapominamy też o zawodnikach Wiązowskiej 5-tki, którzy napoje otrzymają na nawrocie. A na mecie na wszystkich uczestników wiązowskich biegów czekać będzie woda i drożdżówka.

Po przekroczeniu linii mety zapraszamy do wiązowskiej stołówki na posiłek regeneracyjny - pyszną dawkę dobrych węglowodanów. W stołówce na uczestników półmaratonu i 5-tki czekać będzie: zupa minestrone, drugie danie: kurczak w sosie słodko - kwaśnym, ryż i surówka wielowarzywna. Dla wegetarian przygotowujemy zupę minestrone, a na drugie danie ryż z cieciorką, warzywami i pieczarkami oraz surówkę wielowarzywną. Będzie można się napić ciepłej kawy lub herbaty.

Uczestnicy biegów dziecięcych i młodzieżowych otrzymają: parówkę, pieczywo, drożdżówkę / pączka, herbatę, napój czekoladowy.

 

UWAGA! Wejście na stołówkę na podstawie numeru startowego Uczestnika biegu: Półmaratonu Wiązowskiego, Wiązowskiej 5-tki, biegów młodzieżowych i dziecięcych.