Plakat akcji Odkręcamy dla Myszy

„Odkręcamy dla Myszy”. Pomoc dla Sebastiana

 Sebastian "Mysza" Myszkowski - mąż, przyjaciel i biegacz. Prowadził na życiówki jako zając, każdego wspierał i cieszył się z pokonania każdego pierwszego czy też kolejnego już kilometra. Teraz on potrzebuje naszej pomocy.

W zeszłym roku Sebastian niespodziewanie przeszedł niedokrwienny udar mózgu. Potrzebuje wsparcia i kosztownej rehabilitacji. Ruszyła akcja „Odkręcamy dla myszy”. Zbieramy plastikowe nakrętki po: wodach, płynach, szamponach, kawie, herbacie. Można także zbierać: zatyczki, przykrywki, dekle, opakowania po jajkach-niespodziankach, łyżeczki, miarki, patyczki od lizaków, skuwki oraz inne elementy plastikowe oznaczone dużymi literami: PP, PE, LDPE, HDPE.

Opakowania z nakrętkami prosimy przynosić do Biura Obsługi Mieszkańca Urzędu Gminy Wiązowna w godzinach pracy urzędu (pon. w godz. 10.00 – 18.00, wt. – pt. w godz. 8.00 – 16.00) lub w niedzielę o godz. 9.20 na trening lekkoatletyczny. Spotykamy się przy Gminnym Parku Centrum w Wiązownie.

Dodatkowo można wspomóc zbiórkę pieniężną na https://zrzutka.pl/9vwfu3, gdzie zbierane są pieniądze na leczenie Sebastiana. Więcej o akcji można znaleźć na stronie: https://www.facebook.com/events/1223598241325530/

Pomóżmy mu w walce o zdrowie, abyśmy mogli znów razem stanąć na starcie kolejnego Półmaratonu Wiązowskiego!

Jeden z nas potrzebuje pomocy. Sebastian "Mysza" Myszkowski - mąż, przyjaciel i biegacz. Prowadził na życiówki jako zając, każdego wspierał i cieszył się z pokonania każdego pierwszego czy też kolejnego już kilometra. Teraz on potrzebuje naszej pomocy.  W zeszłym roku Sebastian niespodziewanie przeszedł niedokrwienny udar mózgu. Potrzebuje wsparcia i kosztownej rehabilitacji. Ruszyła akcja „Odkręcamy dla myszy”. Zbieramy plastikowe nakrętki po: wodach, płynach, szamponach, kawie, herbacie. Można także zbierać: zatyczki, przykrywki, dekle, opakowania po jajkach-niespodziankach, łyżeczki, miarki, patyczki od lizaków, skuwki oraz inne elementy plastikowe oznaczone dużymi literami: PP, PE, LDPE, HDPE.  Opakowania z nakrętkami prosimy przynosić do Biura Obsługi Mieszkańca Urzędu Gminy Wiązowna w godzinach pracy (pon. w godz. 10.00 – 18.00, wt. – pt. w godz. 8.00 – 16.00) lub w niedzielę o godz. 9.20 na trening lekkoatletyczny. Spotykamy się przy Gminnym Parku Centrum w Wiązownie. Dodatkowo można wspomóc zbiórkę pieniężną na https://zrzutka.pl/9vwfu3, gdzie zbierane są pieniądze na leczenie Sebastiana. Pomóżmy mu w walce o zdrowie, abyśmy mogli znów razem stanąć na starcie kolejnego Półmaratonu Wiązowskiego!

Posted in Uncategorized and tagged , , , .