Clock with pointer one minute for twelve

Ostanie dni zapisów na 38PW

Zostało już niewiele czasu, by dołączyć do ponad 2 tysięcy zawodników, którzy 4 marca staną na starcie wiązowskich biegów. Rejestrację elektroniczną zamykamy 24 lutego o północy!

Chęć udziału w tegorocznej edycji zgłosiło 2,6 tys. osób, a nadaliśmy ponad 2,3 tys. numerów startowych. Tradycyjnie uczestnicy Półmaratonu wyruszą na trasę w samo południe, Wiązowskiej 5-tki piętnaście minut później. Start i meta zlokalizowane będą przy szkole w Wiązownie, ul. Kościelna 20 (TU sprawdzisz jak do nas dojechać).

38. Półmaraton Wiązowski, czyli pierwszy przystanek na trasie Grand Prix Traktu Brzeskiego, to nie tylko bieg na dystansie 21,097 km. To także wspomniana już Wiązowska 5-tka, czyli wspaniała okazja dla biegaczy, którzy chcieliby sprawdzić się na krótszym dystansie, a także Biegi Dziecięce i Młodzieżowe oraz Bieg Krasnoludków.

Wszystkich zawodników, którzy spóźnią się z rejestracją, zapraszamy do zapisów w dniu zawodów - będziemy na Was czekać w biurze zawodów od godz. 7:30.

Opłaty startowe

Półmaraton 21,097 km: do 24 lutego - 80 zł, w dniu zawodów - 100 zł

Wiązowska 5-tka: do 24 lutego - 50 zł, w dniu zawodów - 70 zł

Uczestnicy Biegów Dziecięcych i Młodzieżowych oraz Biegu Krasnoludków biegną za darmo!

Chcesz sprawdzić program zawodów? A może nie wiesz którego z naszych Pacemaker-ów masz się trzymać na trasie? Te i inne, przydatne informacje znajdziesz w zakładce STREFA ZAWODNIKA.

Zapraszamy!

Zapisy

Bieg główny 21,097 km

More Info

Wiązowska 5-tka

More Info

Biegi Dziecięce i Młodzieżowe

More Info
Posted in Uncategorized.