PAKIETY STARTOWE

 1. Co otrzymuję w ramach opłaty startowej?

W ramach opłaty startowej każdy Uczestnik otrzymuje:

 • numer startowy z chipem i czterema agrafkami;
 • napoje na trasie, nawrocie i mecie; miejsca z wydawaniem napojów będą wskazane na stronie www.wiazownapolmaraton.pl;
 • posiłek regeneracyjny;
 • pamiątkowy medal na mecie;
 • zabezpieczenie medyczne;
 • pomiar czasu;
 • dostęp do szatni i depozytu (bezpłatne worki).
 1. Co jest w pakiecie?

W tej edycji imprezy w pakietach startowych znajdziecie: plecak - worek sportowy oraz chustę wielofunkcyjną z logo 43PW, bezpłatne zdjęcia oraz dyplom elektroniczny do pobrania ze strony www.fotomaraton.pl, a uczestnicy, którzy uiścili dodatkową opłatę koszulkę techniczną (unisex) z logo 43. Półmaratonu Wiązowskiego.

 1. Czy koszulkę będzie można dokupić?

Tak. W dniu startu w cenie 25 zł, ale tylko do momentu wyczerpania zapasów.

 1. Gdzie będzie można odebrać pakiet startowy i w jakich godzinach?

Po odbiór pakietów zapraszamy:

 1. od 13 do 17 lutego (od poniedziałku do piątku) oraz o 20 do 23 lutego do Pawilonu Kultury w Wiązownie (ul. Lubelska 53) w godz. 15.00 - 19.00;
 2. 24 lutego (piątek) w godz. 15.00 - 18.00 do Biura Zawodów, znajdującego się w budynku SP w Wiązownie przy ul. Kościelnej 20;
 3. 25 lutego (sobota) w godz. 12.00 - 18.00 do Biura Zawodów, znajdujących się na dużej sali gimnastycznej w budynku SP w Wiązownie przy ul. Kościelnej 20;
 4. 26 lutego (niedziela) w dniu zawodów w godz. 7.00 - 9.45 do Biura Zawodów, znajdujących się na dużej sali gimnastycznej w budynku SP w Wiązownie przy ul. Kościelnej 20.

Kliknij w nazwę, a otworzy ona w dużym rozmiarze w nowym oknie konkretny plan budynku Szkoły Podstawowej w Wiązownie: PLAN NA ZEWNĄTRZ BUDYNKU, PLAN PARTERU, PLAN I PIĘTRA i PLAN II PIĘTRA lub kliknij w miniaturę grafiki pod tekstem.

 1. Kto może odebrać pakiet?

Pakiet startowy może odebrać wyłącznie osoba posiadająca kod QR.

 1. Co trzeba mieć przy sobie, by odebrać pakiet startowy?

Odbiór pakietu startowego będzie możliwy po okazania kodu QR.

 1. Czy mogę przepisać pakiet na inną osobę? Jak?

Organizator dopuszcza możliwość: przepisania pakietu startowego na innego Uczestnika w ramach tego samego dystansu lub siebie na krótszy dystans. Jeśli chcesz to zrobić, wyślij do nas e-mail  na adres polmaraton@wiazowna.pl, w którym podasz dane swoje i osoby, na którą przepisujesz pakiet. Obydwaj Uczestnicy muszą być zarejestrowani w elektronicznym systemie zapisów.

Przepisać pakiet na innego Uczestnika możesz także w dniach 24-26 lutego 2023 r., na podstawie „Upoważnienia do przepisania pakietu startowego” (załącznik nr 1 do Regulaminu). Przepisania można dokonać w Biurze Zawodów w punkcie „Zapisy”.

 1. Czy startujący w Półmaratonie są ubezpieczeni?

Organizator nie zapewnia Uczestnikom PW jakiegokolwiek ubezpieczenia na życie, zdrowotnego, odpowiedzialności cywilnej z tytułu choroby, wypadku, odniesienia obrażeń, śmierci, szkód, jakie mogą wystąpić w związku z obecnością lub udziałem Uczestnika w PW, a także nie ponosi z tego tytułu odpowiedzialności. Ubezpieczenie można dokupić przy zapisie na wybrany bieg.