Cropped view of person hands typing on laptop computer

Ruszamy z zapisami!

W końcu przyszedł ten moment, kiedy możemy z wielką radością ogłosić całemu światu: dziś, równo o północy, startują zapisy do 38. edycji Półmaratonu Wiązowskiego!

Linki do zapisów na dystans półmaratoński, Wiązowską 5-tkę lub Biegi Dziecięce i Młodzieżowe znajdziecie w polach 👉

Możecie też skorzystać z zakładki ZAPISY w górnym menu. Przypominamy, że do końca stycznia opłata startowa dla Uczestników półmaratonu wynosi 45 zł za pakiet bez koszulki, a za pakiet z koszulką 60 zł. Wysokość wpisowego dla Zawodników Wiązowskiej 5-tki to 25 zł za pakiet bez koszulki lub 40 zł za pakiet z koszulką. Od czwartku, 1 lutego kwota wpisowego ulegnie podwyższeniu i nie będzie już możliwości wyboru pakietu bez koszulki! Dzieci i młodzież biorąca udział w Małym Półmaratonie, Małym Ćwierćmaratonie lub Biegu Krasnoludków biegnie za darmo!

W tym roku, podobnie jak rok temu, nasza impreza jest częścią Grand Prix Traktu Brzeskiego. Porozumienie dot. organizacji GPTB podpisaliśmy na początku grudnia, w symbolicznym miejscu - przy warszawskim Pomniku Budowy Szosy Brzeskiej. Aby wziąć udział w GPTB i zgromadzić wyjątkową kolekcję medali, należy ukończyć jeden bieg na każdym z dystansów (5 km, 10 km, 15 km i półmaraton) plus dodatkowy piąty bieg – na dowolnym dystansie podczas dowolnie wybranej imprezy cyklu. Zawodnicy, którzy zostaną sklasyfikowani w cyklu otrzymają również upominek - specjalny ekspozytor na medale GPTB. Pełen regulamin cyklu dostępny jest na stronie Grand Prix: http://gptb.pl/regulaminy

Harmonogram GPTB 2018:
4. marca – 38. Półmaraton Wiązowski
27. maja – Ogólnopolskie Biegu Uliczne 23. Mazowiecka Piętnastka i 4. Mazowiecka Piątka
10. czerwca – 7. Rodzinny Piknik Biegowy Biała Biega
23. czerwca – 9. Biegiem przez Platerów
26. sierpnia – 9. Bieg Siedleckiego Jacka

Zapraszamy!

Posted in Uncategorized.