Zabiegane Dni

Na trasie 38. Półmaratonu Wiązowskiego będziecie mogli liczyć na nieocenioną pomoc Sebastiana Zasępy - człowieka stojącego za projektem Zabiegane Dni. 4 marca Sebastian poprowadzi Was na czas 1:40.

Sebastian mówi o sobie, że od pięciu lat jego najczęściej noszonym obuwiem są buty do biegania. Przebiegł sześć maratonów, kilkanaście półmaratonów, kilkadziesiąt biegów na dziesięć kilometrów oraz niezliczoną ilość pięciokilometrowych startów i jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. W 2017 r. prowadził jedenaście imprez w różnym przedziale czasowym (m.in. 29 Bieg Niepodległości, AmberExpo Półmaraton Gdańsk 2017, 4. PZU Cracovia Półmaraton Królewski, PKO Silesia Marathon, Półmaraton Praski, Bieg Jacka, 27 Bieg Powstania Warszawskiego, Maraton Wrocławski / półmaraton, Bieg Ursynowa i Przepędzić Raka).

Rozmowa, motywacja, mocne słowo podczas prowadzenia grup biegaczy to jest to co go kręci! Radość jego podopiecznych na mecie po zdobyciu kolejnej życiówki jest dla niego za każdym razem osobistym sukcesem.