Business woman typing on keyboard laptop working on business report. The blank screen with copy space for your text or advertising content. Selective focus.

Zameldowani mogą biec za darmo!

Już w niedzielę, 4 marca, trasę między Wiązowną a Glinianką jak co roku zaleje fala pasjonatów biegowego szaleństwa. Wśród nich będą mieszkańcy gminy Wiązowna.

Nasi mieszkańcy są aktywni bez względu na wiek czy porę roku. Dlatego dla tych, którzy mają meldunek stały na terenie gminy Wiązowna i regularnie swoimi podatkami dokładają się do wspólnego budżetu, przewidzieliśmy zwolnienia z opłaty startowej! To także zachęta dla nowych mieszkańców, którzy do tej pory nie dokończyli formalności i urzędowo nie potwierdzili meldunku. Tylko do niedzieli, 31 stycznia można zapisać się do 38. Półmaratonu Wiązowskiego - od 1 lutego obowiązują stawki ustalone dla wszystkich zawodników!

A jak wygląda cała procedura? Korzystając z zakładki ZAPISY, wystarczy zapisać się na wybrany bieg (21,097 km – półmaraton lub 5 km – Wiązowska 5-tka). Na razie nie trzeba nic płacić. Nasi pracownicy zweryfikują, czy zgłoszenie dotyczy osoby zameldowanej na stałe na terenie gminy Wiązowna. Jeśli tak, zawodnikowi zostanie nadany numer startowy. Jeśli jednak okaże się, że meldunku nie ma, numer startowy nie zostanie nadany do czasu uzyskania opłaty startowej lub dopełnienia formalności meldunkowych.

Więcej informacji udziela Małgorzata Kąkol tel. 22 512 58 07, email: m.kakol@wiazowna.pl

Posted in Uncategorized.