camera-4215612_1920

Zdjęcia z biegu. Znajdziesz je na FotoMaraton.pl

Pamiętajcie o uśmiechu na trasie jubileuszowego 40. Półmaratonu Wiązowskiego. Serwis FotoMaraton.pl uwieczni Wasze zmagania w wielu punktach na trasie oraz na mecie, tak aby każdy z zawodników miał pamiątkę z naszego wydarzenia.

Specjalnie dla biegaczy, fotografowie serwisu FotoMaraton.pl będą wykonywali zdjęcia w wielu punktach na trasie i na mecie biegu. Wkrótce po biegu, zdjęcia będzie można znaleźć na stronie https://www.fotomaraton.pl, wpisując nazwisko lub numer startowy.

Zdjęcia będziecie mogli załadować w wysokiej rozdzielczości ze znakiem wodnym (logo biegu). Będziecie mogli także wygenerować dyplom elektroniczny. Wszystkie zdjęcia będzie można szybko eksportować do profilu na Facebooku.

Przypominamy też, że serwis postanowił podzielić się zebranymi na fotografiach wspomnieniami. FotoMaraton.pl uruchomił nowy projekt "Archeo". I naszym biegaczom, jako pierwszym, udostępnił swoje zasoby.

Zdjęcia FotoMaraton.pl z Półmaratonów Wiązowskich z lat 2009-2019 zostały udostępnione na stronie: https://fotomaraton.pl/archeo/index.php. 

Każdy z Was może teraz podzielić się swoimi wspomnieniami z tej imprezy. Wystarczy, że:

  1. wybierzesz edycję,
  2. wyszukasz swoje zdjęcia po numerze lub nazwisku,
  3. udostępnisz galerię zdjęć na Facebooku, niech inni także zobaczą bieg, w którym uczestniczyłeś!

Więcej informacji na stronie: https://fotomaraton.pl/

Posted in Uncategorized and tagged , , .