Winter running exercise, runner on road in the snowy forest

Zima nam niestraszna!

Wiele z dotychczasowych edycji Półmaratonu Wiązowskiego, odbywało się we wręcz wiosennych warunkach atmosferycznych. Tym razem zapowiada się zimowa aura! Może być to dobrą odmianą po ubiegłorocznym półmaratonie.

Niech nie martwią Was, trudniejsze niż dotychczas warunki, jakie będą panowały w niedzielę (według prognoz ma być około -5°C, ale wiatr nieco obniży temperaturę). Możecie liczyć na naszą pomoc! Na trasie, tak półmaratonu, jak i Wiązowskiej 5-tki, znajdziecie punkty regeneracyjne. Tam nasi wolontariusze rozdawać będą ciepłą wodę i herbatę. Po przekroczeniu linii mety otrzymacie pierwszy zastrzyk energii - pakiet wodę, izotonik i drożdżówkę tym razem odbierzecie nie na mecie, a w Biurze Biegów na dużej sali gimnastycznej!

Wszystkich spóźnialskich, którzy jeszcze nie zgłosili się do wiązowskich biegów, a chcieliby pobiec, zapraszamy w dniu zawodów. Nie ma limitu zawodników, więc można się jeszcze dopisać! W szkole otwarte będą punkty zapisów, gdzie bez problemu zgłosicie swój udziału w wybranym biegu :

  • w Biurze Zawodów (duża sala gimnastyczna) znajdziecie punkt zapisów dla półmaratonu i Wiązowskiej 5-tki,
  • na małej sali gimnastycznej zlokalizowany będzie punkt zapisów dla uczestników Biegów Dziecięcych i Młodzieżowych oraz Biegu Krasnoludków.

Nim wyruszycie w teren zapoznajcie się z planem, by nie zabłądzić w drodze po odbiór numeru i pakietu startowego. Z dokładną lokalizacją poszczególnych stref można zapoznać TU, TU i TU, a plan miasteczka biegowego znajdziecie TUTAJ.

Apelujemy do wszystkich uczestników niedzielnych biegów, o odpowiednie dobranie obuwia i odzieży do panujących warunków!

Posted in Uncategorized.