40PW. Ruszyli najlepsi

Zostań sponsorem 42. Półmaratonu Wiązowskiego!

Coraz więcej osób biega, chociaż coraz częściej nieregularnie i samodzielnie. Tymczasem nie bez powodu lekkoatletyka nazywana jest królową sportu. Dzięki takim wydarzeniom, jak Półmaraton Wiązowski, tysiące dorosłych i kilkaset dzieci każdego roku, mimo pandemii, może zadbać o swoją kondycję i zdrowie, biorąc udział w naszych biegach przygotowanych w ramach imprezy.

Od lat ta impreza jest na najwyższym organizacyjnym poziomie, czego dowodem jest rosnąca frekwencja, zainteresowanie ogólnopolskich mediów i świetna opinia, którą się cieszymy w środowisku.

Żeby stworzyć tę atmosferę, zapewnić bezpieczeństwo, porządek i sprawną obsługę potrzebujemy Państwa wsparcia. Półmaraton Wiązowski nie jest imprezą komercyjną. Zależy nam na tym, by utrzymać taki charakter biegu.

Chcemy tworzyć warunki nie tylko dla tych, którzy trenują codziennie. Wciągamy w to wydarzenie dzieci w wieku przedszkolnym, dorosłych, którzy biegają okazyjnie, i seniorów. Dzięki Państwa wsparciu tworzymy niezapomniane wydarzenie. Budujemy relacje, fantastyczne skojarzenia i z bieganiem, i z Wiązowna, i z Państwa działalnością.

Mamy gotowe rozwiązania dla tych, którzy chcieliby wesprzeć nasze wydarzenie. Jedna dla każdego z naszych Sponsorów możemy przygotować także rozwiązanie szyte na miarę.

Chętnie nawiążemy współpracę ze wszystkimi, którzy kochają bieganie oraz z tymi, którzy niekoniecznie są miłośnikami tego sportu, ale dostrzegają szansę dobrej promocji poprzez nasze wydarzenie.

Jesteśmy pewni, że to będzie doskonała współpraca!

Zapraszamy do kontaktu

Elżbieta Różańska

tel. 22 512 58 30

e-mail: e.rozanska@wiazowna.pl lub polmaraton@wiazowna.pl

 

Posted in Uncategorized and tagged , , , .