medialni

41. Półmaraton Wiązowski. Patroni medialni imprezy

Są wsparciem każdej ważnej imprezy. W tym roku patronat medialny nad naszym jubileuszowym 41. Półmaratonem Wiązowskim objęło liczne grono mediów ogólnopolskich i lokalnych.

Reporterzy Polsat News będą z nami od początku imprezy 4 lipca. Polsat News to od lat oceniana jako najbardziej rzetelna i obiektywna stacja informacyjna w Polsce. Radio Kolor stacja, której założycielami był sam Wojciech Mann i Krzysztof Materna. Stacja nadaje ne częstotliwości 103 FM.

„Czas na bieganie” to serwis internetowy, który jest częścią „Przeglądu Sportowego” - najstarszego pisma sportowego w Polsce. Na bieżąco publikuje wszelkiego rodzaju informacje poświęcone masowemu bieganiu. MaratonyPolskie.pl oraz MagazynBieganie.pl to najbardziej znane serwisy internetowe, które zajmują się promocją biegania i wszystkim tym, co z bieganiem jest związane. Informacje o maratonach i półmaratonach to ich specjalność.

Naszemiasto.pl, „Linia Otwocka”, „iOtwock” i „HaloOtwock” to liderzy prasy lokalnej, a zarazem serwisy internetowe, które na bieżąco przekazują najważniejsze informacje mieszkańcom Warszawy i okolic oraz Powiatu Otwockiego.

Dziękujemy za wsparcie!

Posted in Uncategorized and tagged , .