right turn driving of traffic signs

5 marca – zmiany w organizacji ruchu

W związku z organizacją 37. Półmaratonu Wiązowskiego w dniu 5 marca 2017 r. część wiązowskich ulic będzie wyłączona z ruchu kołowego.

Tradycyjnie start Półmaratonu wyznaczyliśmy na ul. Kościelnej przy szkole w Wiązownie. Dalej zawodnicy pobiegną ulicami Pęclińską i Projektowaną do Żanęcina, a potem przez Dziechciniec, Malcanów, Lipowo do centrum Glinianki. Powrót odbędzie się przez miejscowości Glinianka, Lipowo, Malcanów, Dziechciniec, Pęclin aż do mety przy szkole w Wiązownie. Aby umożliwić mieszkańcom dostosowanie swoich planów do zmian w ruchu drogowym wywołanych imprezą, poniżej znajdą Państwo informację o planowanych zamknięciach ulic i wyznaczonych objazdach.

Zmiana organizacji ruchu

Skrzyżowanie ul. Kościelnej i Nadrzecznej – zamknięcie wylotu z ulicy Nadrzecznej od 7.30 do godziny 15.00.
Skrzyżowanie ul. Kościelnej i Sportowej – zamknięcie wylotu z ulicy Sportowej od 7.30 do godziny 15.00. Dojazd do kościoła przez: Wiązowna (ul. Boryszewska) – Stefanówka, Boryszew (ul. Żurawia) – Wiązowna (ul. Duchnowska).
Skrzyżowanie ul. Kościelnej i Pęclińskiej – zamknięcie ulicy Kościelnej o 08:40 do godziny 15.00.
Skrzyżowanie ul. Pęclińskiej i Sadowej – zamknięcie wylotu z ulicy Sadowej o godzinie 11:15, otwarcie po godzinie 15:00.
Skrzyżowanie ul. Pęclińskiej i Irysowej – zamknięcie wylotu z ulicy Irysowej o godzinie 11:15, otwarcie po godzinie 15:00.
Skrzyżowanie ul. Pęclińskiej i Projektowanej – zamknięcie ulicy Pęclińskiej o godzinie 11:15.  Po powrocie ostatniego zawodnika z biegu na 5km, otwieramy ulicę Pęclińską, a zamykamy Projektowaną. Otwarcie po godzinie 15:00.
Skrzyżowanie ul. Projektowanej i Malwy – zamknięcie wylotu z ulicy Malwy o godzinie 11:15. Otwarcie po powrocie ostatniego zawodnika z biegu na 5km.
Skrzyżowanie ul. Projektowanej i Turystycznej – zamknięcie wylotu z ulicy Turystycznej o godzinie 11:15. Otwarcie po powrocie ostatniego zawodnika z biegu na 5km.
Skrzyżowanie ul. Projektowanej i Spokojnej – zamknięcie wylotu z ulicy Projektowanej o godzinie 11:15. Otwarcie po powrocie ostatniego zawodnika z biegu na 5km.
Wyjazd z drogi wewnętrznej (między adresami ul. Spokojna 13 i 15). Zamknięcie wylotu z ulicy o godzinie 11:15. Otwarcie (w kierunku Żanęcina) 10 minut, po przebiegnięciu ostatniego zawodnika biegu głównego.
Wyjazd z ulicy Cichej (przy dębie) – zamknięcie wylotu o godzinie 11:15. Otwarcie (w kierunku Żanęcina) 10 minut, po przebiegnięciu ostatniego zawodnika z biegu głównego.
Skrzyżowanie ulicy Spokojnej i Rajskiej – zamknięcie skrzyżowania od strony DK nr 17 o godzinie 11:15.  Otwarcie skrzyżowania po przebiegnięciu ostatniego zawodnika z biegu głównego.
Skrzyżowanie ulic Rajskiej, Cichej i Olszowej – zamknięcie skrzyżowania o godzinie 11:15 (wóz OSP). Otwarcie skrzyżowania po przebiegnięciu ostatniego zawodnika z biegu głównego.
Skrzyżowanie ulic Rajskiej i Akacji – zamknięcie ulicy Akacji o godzinie 11:15. Otwarcie skrzyżowania po przebiegnięciu ostatniego zawodnika z biegu głównego.
Wyjazd z drogi wewnętrznej (naprzeciwko adresu ul. Majowa 144) – zamknięcie drogi wewnętrznej o godzinie 11:15. Otwarcie skrzyżowania po przebiegnięciu ostatniego zawodnika z biegu głównego.
Skrzyżowanie ulic Majowa i Piaskowa (przy sklepie) – zamknięcie ulicy Piaskowej o godzinie 11:15. Otwarcie skrzyżowania po przebiegnięciu ostatniego zawodnika z biegu głównego.
Skrzyżowanie ulic Majowa i Dworska – zamknięcie skrzyżowania od ulicy Dworskiej o godzinie 11:15.  Po przebiegnięciu ostatniego zawodnika z biegu głównego, zamknięcie skrzyżowania od ulicy Majowej i otwarcie trasy biegu w ulicę Dworską. Po powrocie ostatniego zawodnika po nawrocie – otwarcie skrzyżowania od ulicy Majowej.
Skrzyżowanie ulic Majowa i Miodowa – zamknięcie ulicy Miodowej o godzinie 11:30. Otwarcie skrzyżowania po przebiegnięciu ostatniego zawodnika z biegu głównego po nawrocie.
Skrzyżowanie ulic Mazowieckiej, Jeździeckiej i Żwirowej – zamknięcie skrzyżowania od ulic Jeździeckiej i Żwirowej o godzinie 11:30. Otwarcie skrzyżowania po przebiegnięciu ostatniego zawodnika z biegu głównego po nawrocie.
Skrzyżowanie ulic Mazowieckiej i Kotliny – zamknięcie ulicy Kotliny za pomocą taśmy drogowej o godzinie 11:30. Otwarcie skrzyżowania po przebiegnięciu ostatniego zawodnika z biegu głównego po nawrocie.
Skrzyżowanie ulic Armii Krajowej i Wypoczynkowej – zamknięcie ulicy Wypoczynkowej o godzinie 11:30. Otwarcie skrzyżowania po przebiegnięciu ostatniego zawodnika z biegu głównego po nawrocie.
Skrzyżowanie ulic Armii Krajowej i Wierzbowej – zamknięcie ulicy Wierzbowej o godzinie 11:30. Otwarcie skrzyżowania po przebiegnięciu ostatniego zawodnika z biegu głównego po nawrocie.
Skrzyżowanie ulicy Armii Krajowej i drogi prowadzącej do SUW Lipowo – zamknięcie drogi wewnętrznej o godzinie 11:30. Otwarcie skrzyżowania po przebiegnięciu ostatniego zawodnika z biegu głównego po nawrocie.
Skrzyżowanie ulic Armii Krajowej i Wypoczynkowej, Młodzieżowej, Ułańskiej – zamknięcie ulic Wypoczynkowej, Młodzieżowej, Ułańskiej o godzinie 11:30. Otwarcie skrzyżowania po przebiegnięciu ostatniego zawodnika z biegu głównego po nawrocie.
Skrzyżowanie ulic Napoleońskiej i Łąkowej – zamknięcie ulicy Łąkowej w kierunku Woli Karczewskiej o godzinie 12:00. Otwarcie skrzyżowania po przebiegnięciu ostatniego zawodnika z biegu głównego po nawrocie.
ul. Napoleońska i Kościelna – zamknięcie ulicy Kościelnej o godzinie 12:00. Otwarcie skrzyżowania po przebiegnięciu ostatniego zawodnika z biegu głównego po nawrocie.
Zamknięcie ulicy Topolowej za pomocą taśmy drogowej o godzinie 12:00 – otwarcie skrzyżowania po przebiegnięciu ostatniego zawodnika z biegu głównego po nawrocie.
Skrzyżowanie ulic Dworskiej i Kamiennej Górki – zamknięcie ulicy Kamiennej Górki o godzinie 12:00. Otwarcie skrzyżowania po przebiegnięciu ostatniego zawodnika z biegu głównego po nawrocie.
Skrzyżowanie ulic Dworskiej i Bukowej – zamknięcie ulicy Bukowej o godzinie 12:00. Otwarcie skrzyżowania po przebiegnięciu ostatniego zawodnika z biegu głównego po nawrocie.
Skrzyżowanie ulic Dworskiej i Źródlanej – zamknięcie ulicy Źródlanej o godzinie 12:00. Otwarcie skrzyżowania po przebiegnięciu ostatniego zawodnika z biegu głównego po nawrocie.
Skrzyżowanie ulic Krótkiej i Podleśnej – zamknięcie ulicy Podleśnej o godzinie 12:00. Otwarcie skrzyżowania po przebiegnięciu ostatniego zawodnika z biegu głównego po nawrocie.
Skrzyżowanie ulic Krótkiej i Radosnej – zamknięcie ulicy Radosnej za pomocą taśmy drogowej o godzinie 12:00. Otwarcie skrzyżowania po przebiegnięciu ostatniego zawodnika z biegu głównego po nawrocie.
Skrzyżowanie ulic Zamkowa i Gościniec – zamknięcie ulicy Gościniec o godzinie 12:00. Otwarcie skrzyżowania po przebiegnięciu ostatniego zawodnika z biegu głównego po nawrocie.
Skrzyżowanie ulicy Pęclińskiej i wyjazdu z lasu (naprzeciwko ul. Superunek) – zamknięcie wyjazdu z lasu o godzinie 12:00. Otwarcie skrzyżowania po przebiegnięciu ostatniego zawodnika z biegu głównego po nawrocie.
Skrzyżowanie ulicy Pęclińskiej i Sarniej – zamknięcie ulicy Sarniej o godzinie 12:00. Otwarcie skrzyżowania po przebiegnięciu ostatniego zawodnika z biegu głównego po nawrocie.
Skrzyżowanie ulicy Pęclińskiej i Osiedla Słoneczna – zamknięcie wjazdu na osiedle o godzinie 12:00. Otwarcie skrzyżowania po przebiegnięciu ostatniego zawodnika z biegu głównego po nawrocie.

Trasa biegu głównego i towarzyszącegopolmaraton - trasa biegu

Posted in Uncategorized.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *