FND+CharytatywnaAkcjaBiegowa-dla_Teosia-RGB-A5-01 (002)

Biegniemy razem dla Teosia

 

Zapraszamy do przyłączenia się do akcji charytatywnej „biegnę dla Teosia” organizowanej przez Fundację PKO Banku Polskiego w Wiązownie podczas 37. Półmaratonu Wiązowskiego.

Uczestnicy wszystkich zawodów odbywających się 5 marca 2017 r. w ramach 37. Półmaratonu Wiązowskiego będą mogli pomóc 2-letniemu Teosiowi, który choruje na dysplazję kostną. Dla poprawy jego funkcjonowania niezbędna jest operacja nóg, specjalistyczny sprzęt i rehabilitacja. Chłopiec jest podopiecznym Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”.

Zaangażowanie zawodników, którzy przypną do koszulki kartkę „biegnę dla Teosia” i dotrą z nią do mety, zostanie przeliczone na konkretną pomoc – Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże darowiznę na rzecz chłopca. Kartki będą do odebrania u przedstawicieli PKO Banku Polskiego w dniu biegu w Biurze Zawodów (budynek ZSG przy ul. Kościelnej 20 w Wiązownie) w godz. 7.30-11.00.

Żeby akcja przebiegła pomyślnie potrzebujemy zaangażowania przynajmniej 40 osób. Twój mały gest będzie miał wielki wpływ na całe jego życie! Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji.

PKO Bank Polski realizuje od 2013 r. autorski program „PKO Bank Polski Biegajmy razem” i wspiera największe imprezy biegowe w całej Polsce. Podczas wszystkich tych wydarzeń organizowane są akcje charytatywne „biegnę dla…”. W zeszłym roku ponad 300 uczestników 36. Półmaratonu Wiązowskiego przyłączyło się do akcji na rzecz 4-letniej Mai, która urodziła się ze złożoną wadą serca. Dzięki temu Fundacja przekazała darowiznę na operację dziewczynki. Od 2013 r. odbyło się 241 takich akcji, w których wzięło udział 83,8 tys. osób. Od początku istnienia programu Fundacja PKO Banku Polskiego wsparła 252 beneficjentów kwotą ponad 3,23 mln zł.

Więcej o programie „PKO Bank Polski Biegajmy razem” łączącym popularyzację zdrowego stylu życia z ideą dobroczynności, można przeczytać na stronach:

www.biegajmyrazem.pkobp.pl
www.bankomania.pkobp.pl/biegajmy-razem/
www.facebook.com/PKOBankPolskiBiegajmyRazem
https://instagram.com/pkobiegajmyrazem

Poniżej przedstawiamy listę charytatywnej akcji biegowej, na którą należy się wpisać w dniu zawodów i odebrać kartkę „biegnę dla Teosia”.

LISTA ZGŁOSZENIOWA

Posted in header.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *