XXXVII polmaraton - CMYK

Oświadczenie organizatora

Podczas 37. Edycji Półmaratonu Wiązowskiego pilotażowo wprowadzono elektroniczne zapisy na Mały Ćwierćmaraton i Mały Półmaraton. Zapisy trwały do 2 stycznia do 27 lutego. O zgłaszanie grup dzieci proszeni byli dyrektorzy szkół i nauczyciele wf. Dzięki temu mogliśmy ustalić liczbę uczestników, jednocześnie planując liczbę wolnych pakietów startowych dla osób, które chciałyby się zgłosić w dniu zawodów.

Jednak zainteresowanie biegami dla najmłodszych przerosły nasze oczekiwania i przewidywania co do ilości chętnych do udziału w biegach. Stąd konieczność zakończenia zapisów przed wskazaną w regulaminach godziną, a także utrudnienia z rejestracją zawodników w systemie. O wynikach zawodów zdecydował zespół sędziowski, biorąc pod uwagę czas biegu zawodnika. Decyzja sędziów jest w tym względzie ostateczna.

Zapewniamy, że dołożymy starań, by na przyszłoroczną edycję zagwarantować młodym zawodnikom wyłącznie rekrutację elektroniczną, co pozwoli zapewnić wszystkim świadczenia wynikające z regulaminów zawodów. Mamy także nadzieję, że we współpracy ze szkolnym środowiskiem sportowym uda nam się przeprowadzić zawody na najwyższym poziomie.

Posted in header.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *