Logo 40 Półmaratonu Wiązowskiego przedarte. Dołożone 21 do daty 2020

Półmaraton Wiązowski – wracamy wkrótce!

W Wiązownie nieprzerwanie biegamy od 40 lat. W lutym mieliśmy biegać po raz 41. Ale dziś, w czasie pandemii, nie mamy żadnej pewności, że taki bieg po pierwsze mógłby się odbyć z powodu ograniczeń prawnych,  po drugie - co nawet ważniejsze -  czy byłby bezpieczny dla biegaczy, wolontariuszy, mieszkańców.

Przygotowania i organizacja biegu w obecnych warunkach jest wyjątkowo trudna. Do imprezy, która stoi pod znakiem zapytania nie sposób zaprosić sponsorów, mecenasów, bez których nie da się przygotować biegu na najwyższym poziomie. Zależy nam też na tym, żeby bieg nie był wirtualny. Tak bardzo potrzebujemy zwykłego kontaktu z ludźmi!

Nie poddaliśmy się więc walkowerem! 41 Półmaraton Wiązowski wkrótce powróci. Zorganizujemy go w pierwszym możliwym terminie. Z jeszcze większym rozmachem niż zwykle! Pobiegniemy na przekór wszystkim przeciwnościom. Nawet, jeśli w 2021 roku nasz zimowy dotąd bieg miałby się odbyć w środku lata!

Dbajcie o formę, a my zadbamy o to, żeby 41 Półmaraton Wiązowski był dla Was niezapomniany! Kolejne szczegóły już wkrótce na www.wiazownapolmaraton.pl, profilach facebookowych Urzędu Gminy Wiązowna i Półmaratonu Wiązowskiego.

Do zobaczenia na starcie!

Posted in Uncategorized and tagged , , .