• contrast
  • A+
lupa lupa
Wolontariusze co roku wspierają nas w czasie organizacji Półmaratonu Wiązowskiego, tworząc wspaniałe strefy kibica. (Foto: M. Sosnowska)
Wolontariusze co roku wspierają nas w czasie organizacji Półmaratonu Wiązowskiego, tworząc wspaniałe strefy kibica. (Foto: M. Sosnowska)

„Mieszkańcy na dopingu”. Konkurs na najlepszą strefę kibica

Ogłaszamy konkurs „Mieszkańcy na dopingu” na najlepszą strefę kibica podczas 44. Półmaratonu Wiązowskiego. Stwórzcie silną grupę, która 25 lutego będzie dopingować naszych uczestników. Na zgłoszenia czekamy do 16 lutego. Do wygrania wysokie nagrody finansowe!

Jak to zrobić? To bardzo proste!

1. Zbierzcie się lub grupę, która chce kibicować biegaczom podczas naszego 44. Półmaratonu Wiązowskiego.

2. Zgłoście ją do 16 lutego pod nr tel. 22 512 58 35 lub na e-mail: tukontakt@wiazowna.pl. W zgłoszeniu należy określić: nazwę grupy, liczbę członków, imię i nazwisko koordynatora grupy, telefon kontaktowy, e-mail kontaktowy.

3. 25 lutego stwórzcie w wybranym miejscu strefę kibicowania – ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia!

4. Przez cały czas trwania biegów mocno wspierajcie naszych zawodników.

5. Zróbcie zdjęcia, filmy, grafiki itp., dodajcie krótki opis Waszych działań i prześlijcie wszystko 25 lutego do godz. 22.00 na adres: tukontakt@wiazowna.pl.

6. Głosowanie odbędzie się od 29 lutego do 07 marca na naszym profilu społecznościowym: FB/polmaratonwiazowski.

7. Wyniki poznacie 22 marca - opublikujemy je na naszej stronie oraz profilu FB. Do wygrania wysokie nagrody pieniężne!

Wszelkie szczegółowe informacje znajdziecie w regulaminie konkursu. W nim też znajduje się oświadczenie, które musicie wydrukować, podpisać i do nas dostarczyć.

To co... widzimy się na trasie 44. Półmaratonu Wiązowskiego!