• contrast
  • A+
lupa lupa
Franek wymaga specjalistycznego leczenia.
Franek wymaga specjalistycznego leczenia.

Pomóżmy Frankowi w walce o lepsze jutro!

Każdy z Was może zrobić coś dobrego! Jak? W prosty sposób. Zapisując się na bieg - półmaraton i Wiązowską 5-tkę - możecie przekazać datek na rzecz Franka - chłopca z naszej gminy, która choruje na dziecięce porażenie mózgowe.

Franek Bielski ma niespełna siedem lat. Jest mieszkańcem Rzakty. Cierpi na dziecięce porażenie mózgowe - czterokończynowe. Dodatkowo boryka się z padaczką lekooporną. Chłopiec wymaga codziennej, intensywnej rehabilitacji ruchowej, wzrokowej i logopedycznej. Potrzebuje bardzo drogich, specjalistycznych sprzętów oraz leków. Jest też pod stałą opieką wielu specjalistów. Do końca życia będzie potrzebował szczególnej troski, całodobowej opieki i dobroci ludzkich serc.

1,5% podatku może pomóc chłopcu w walce o lepsze życie. Wystarczy w formularzu PIT w „Informacji uzupełniającej” wpisać nr KRS 0000037904, a w rubrykę „cel szczegółowy”: 32911 Bielski Franciszek. Można też przekazać darowiznę na konto Fundacji „Zdążyć z pomocą” na nr 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994, w tytule wpisując: 32911 Bielski Franciszek.

Będziemy wdzięczni za wsparcie Franka. Każda złotówka ma znaczenie!