• contrast
  • A+
lupa lupa
contact

Strefa sponsora

Półmaraton Wiązowski jest jednym z najstarszych na tym dystansie w Polsce i na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń sportowych w Polsce. Działamy nieprzerwanie od 43 lat. Nie pokonały nas ani stan wojenny, ani pandemia. W 2024 r. zawodnicy staną na starcie po raz 44.

Ideą przewodnią Półmaratonu Wiązowskiego jest promowanie zdrowego trybu życia, aktywności sportowej, jak również zachęcenie do biegania nie tylko dorosłych, ale i seniorów, osoby niepełnosprawne oraz dzieci i młodzież. To z myślą o nich organizujemy, w ramach naszego wydarzenia Biegi Młodych na dystansach 300 m, 600 m, 1000 m, 1500 m i 2000 m oraz dla najmłodszych - Bieg Krasnoludków. Nasze biegi to wspaniały trening zarówno dla zawodowców, jak i dla amatorów.

Od lat ta impreza jest na najwyższym organizacyjnym poziomie, czego dowodem jest rosnąca frekwencja, zainteresowanie mediów i świetna opinia, którą się cieszymy w środowisku oraz u samych biegaczy. Co roku na starcie biegów głównych – Półmaratonu Wiązowskiego i Wiązowskiej 5-tki – staje ponad 3 tys. zawodników z kraju, jak i ze świata.

Żeby stworzyć tę atmosferę, zapewnić bezpieczeństwo i sprawną obsługę potrzebujemy mecenasów. Półmaraton Wiązowski nie jest imprezą komercyjną. Zależy nam na tym, by utrzymać taki charakter. Dzięki sponsorom tworzymy niezapomnianą imprezę. Budujemy relacje oraz fantastyczne skojarzenia i z bieganiem, i z działalnością firm, które nas wspierają.

Podstawą naszej współpracy są indywidualne, skrojone na miarę Państwa potrzeb, pakiety sponsorskie. Osoby i firmy zainteresowane współpracą sponsorską zapraszamy do kontaktu:

Elżbieta Różańska

+ 48 22 512 58 32 / e-mail: e.rozanska@wiazowna.pl