Półmaraton Wiązowski. Nasi pacemakerzy na czasy 1:50, 1:55 i 2:00

Wybraliśmy tych, którzy będą wspomagać naszych biegaczy na trasie 44. Półmaratonu Wiązowskiego. Oto kolejne zające, które będą wspierać Was na trasie.

Podstawową funkcją pacemakera, u nas zwanego zającem, jest nadawanie tempa biegu, tak, aby biegacze stawili się na mecie w określonym czasie. Zająca poznacie bardzo łatwo po baloniku przypiętym do koszulki. Ponadto będzie on charakterystycznie ubrany, gdyż wszyscy nasi pacemakerzy mają jednakowe koszulki.

Bieg z pacemakerem to znakomitą opcja przede wszystkim dla debiutantów na danym dystansie, a także pragnących pobić swój rekord życiowy. Oto nasi kolejni pacemakerzy, którzy pomogą Wam w walce o wynik.

1:50 Marcin Nurzyński: Witam serdecznie. W 44. Półmaratonie Wiązowskim będę miał przyjemność poprowadzić Was na czas 1:50. Jestem zawodnikiem klubu Team ZabieganeDni. Biegam biegi uliczne, ultra, górskie. Z całego serca pomogę Wam żebyście na mecie spełnili swoje marzenia. Widzimy się na starcie. Pozdrawiam.

1:55 Grzegorz Pankowski: Biegam od 10 lat, maratony, półmaratony. W Wiązownie będę zającem po raz piąty. Stąd mam życiówkę i zawsze miło tu wracam. Półmaraton Wiązowski to obowiązkowa pozycja każdego biegacza! Pobiegniemy od startu do mety w równym tempie.

2:00 Monika Głuszkowska: Psycholożka z zawodu i pasji, biegaczka z miłości. Zapraszam wszystkich, którzy chcą biec 2 godziny w stałym tempie, a tuż przed metą przyspieszyć