• contrast
  • A+
lupa lupa
Po takim znaku na koszulce poznacie zająca.
Po takim znaku na koszulce poznacie zająca.

Półmaraton Wiązowski. Nasi pacemakerzy na czasy 2:05, 2:10, 2:15 i 2:20

Wybraliśmy tych, którzy będą wspomagać naszych biegaczy na trasie 44. Półmaratonu Wiązowskiego. Oto kolejne zające, które będą wspierać Was na trasie.

Podstawową funkcją pacemakera, u nas zwanego zającem, jest nadawanie tempa biegu, tak, aby biegacze stawili się na mecie w określonym czasie. Zająca poznacie bardzo łatwo po baloniku przypiętym do koszulki. Ponadto będzie on charakterystycznie ubrany, gdyż wszyscy nasi pacemakerzy mają jednakowe koszulki.

Bieg z pacemakerem to znakomitą opcja przede wszystkim dla debiutantów na danym dystansie, a także pragnących pobić swój rekord życiowy. Oto już ostatni pacemakerzy, którzy pomogą Wam w walce o wynik.

2:05 Jolanta Zawiślak: Cześć nazywam się Jola, należę do Team ZabieganeDni. Biegam od zawsze, ale tak na dobre trenuję od kilku lat. Prywatnie żona i mama studenta. Zawodowo masuję, dbam o zdrowie i ciało poprzez różnego rodzaju aktywności. Prócz biegania, jeżdżę na rowerze, zimą na nartach, chodzę po górach. W Półmaratonie Wiązowskim będę miała przyjemność poprowadzić Was moi mili na czas 2:05. Gwarantuję opiekę mentalną, cenne wskazówki na trasie (gdzie przyspieszyć, gdzie odpuścić i kiedy finiszować). Tempo stałe, po to byście mogli rozłożyć siły na cały bieg. Myślę, że będzie uśmiech, siła i dobra zabawa, bo oto tutaj chodzi! Mam nadzieję, że osiągniecie zamierzone cele. Jeśli chcecie ze mną biec serdecznie zapraszam i ciepło pozdrawiam. Do zobaczenia na starcie!

2:10 Tomasz Celińskii: Spełniony i dumny ojciec samodzielnie wychowujący trójkę dzieci, po śmierci żony. Animator kultury, pasjonat aktywności, biegacz, ultramaratończyk, zawodnik i trener aktywności ruchowej i Nordic Walking wielokrotny medalista mistrzostw Polski, Europy i Świata Nordic Walking (5/21/42/ultra 147,5 km). Instruktor/trener i prowadzący grupę rekreacyjno-sportową, biegową i Nordic Walking "TUPTUś Otwock". Terapeuta zajęciowy i trener osób niepełnosprawnych intelektualnie i autystycznych. Sędzia LA, paraolimpijski i Nordic Walking. I Wasz zając.

2:15 Mariola Kosim: Cześć! Nazywam się Mariola i poprowadzę Cię na czas 2.15. Reprezentuję Klub sportowy Team ZabieganeDni, gdzie od kilku lat doskonalę swoją formę biegową. Na swoim koncie mam kilkukrotne prowadzenie biegaczy podczas biegów. Pomogę Tobie w osiągnięciu celu. Razem możemy więcej! Zapraszam do wspólnej zabawy.

2:20 Piotr Kunka: Siemka. Jestem Piotrek, biegam dla siebie i dla Was! W 44. Półmaratonie Wiązowskim będę miał zaszczyt poprowadzić Was w roli pacemakera na czas 02:19:59. Będę biegł stałym tempem - na podbiegu po nawrotce nie zwalniamy - to wzmacnia motywację do pokonywania trudności. Do zobaczenia i z biegowym pozdrowieniem!